Hakkımızda

Savaronna havacılık ilkelerini, havacılıkta yer alan kavram ve olguları, havacılık fikirlerini paylaşmak adına, 2020 yılında Ümit Şahin tarafından hayata geçirilmiş bir içerik projesidir.

Havacılık dünyasında güvenilir bilgi kaynağı olan Savaronna’da özel oluşturulmuş içerikler, röportajlar ve çeşitli konularda araştırmalar, titiz analizler ve özenli çalışmalar sonucu yayınlanmaktadır. Savaronna tarafından yayınlanan içeriklerin karakteristik özelliği, kullanıcıları bilgiye ulaştırmak ve kullanıcıyı havacılık dünyasının içine doğru bilgilerle çekmektir.

Türkiye’de ve dünyada havacılık alanında önde gelen platformlardan biri olma vizyonuyla yola çıkan Savaronna, içerik ağını geliştirmeye devam etmektedir.

Hava araçları, havacılık firmaları, havacılık alanında çalışan personeller, havacılığa ilgi duyan gönüllüler için bilgi paylaşımı yapan Savaronna ekibi, bünyesinde paylaştığı tüm içerikleri kendi yazar kadrosuyla oluşturmaktadır.

Tarafsız bir havacılık platformu olarak yayın yapan Savaronna, benimsediği içerik anlayışıyla Türkiye’nin ilk havacılık bilgi platformu olarak hizmet vermektedir. Kullanıcıların ilgisini çekecek içerikleri çeşitli analizlerle üreten Savaronna, habercilik alanında uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek ziyaretçilerine ulaştırmaktadır.
Savaronna ekibiyle iletişime geçmek için sitemizin iletişim sayfası altında yer alan bilgileri kullanabilirsiniz.

Başa dön tuşu